Netra

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal
RE+VIVO Saç Dökülmesini Önleyici Bakım Seti

Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Bakım Seti
RE+VIVO

Revivo Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Bakım Seti; özel olarak hazırlanmış formülü ile saç derinizin ihtiyacı olan vitamin ve besin desteklerini karşılayarak, saçınızın sağlıklı ve canlı görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

  • Vitamin, Procapil, bitkisel ekstreler ile zenginleştirilmiş doğal formüle sahiptir.
  • İçerdiği Procapil saç foliküllerinin canlanmasına yardım eder,
  • Sağlıklı saç büyümesi için biotin içerir.

Revivo Saç Dökülmesini Önleyici Bakım Seti

En etkili sonuç için Re+Vivo saç dökülmesini önlemeye yardımcı şampuan, Re+Vivo saç dökülmesini önlemeye yardımcı losyon, Re+Vivo saç dökülmesini önlemeye yardımcı dermaroller ve Re+Vivo saç dökülmesini önlemeye yardımcı masaj tarağından oluşan 4 aşamalı saç bakım setinin bir arada kullanılması tavsiye edilir.

Saç Dökülmesine Karşı

Satın Al
01
REVİVO Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Şampuan ve Losyon Temel Bileşenleri ve Faydaları

Revivo Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Şampuan ve Losyon; Procapil, vitaminler ve bitkisel ekstreler ile zenginleştirilmiş doğal formüle sahiptir. Temel aktif madde olan Procapil; Oleanolik asit, apijenin ve Biyotinil-GHK adıyla bilinen bitkisel kökenli üç aktif maddeden oluşur.

Revivo Şampuan ve Losyon; zengin formülü sayesinde saç köklerinin beslenmesine, nemlendirilmesine, yağ dengesinin korunmasına, saç tellerinin hasara karşı korunmasına, nazikçe arındırılmasına ve yıpranan dökülen saç tellerini onarmaya yardımcı olur ve de yeni oluşan saçların canlılığının ve parlaklığının desteklenmesine yardımcı olur.

02
REVİVO Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Şampuan ve Losyon Doğal Yağları İçerir

Hindistancevizi yağı, badem yağı, avokado yağı, kabak çekirdeği yağı, zeytin yağı, biberiye yağı, susam yağı, ceviz yağı, fındık yağı, havuç yağı, ısırgan yağı, portakal yağı, fesleğen yağı, nane yağı, karabiber yağı, soya yağı, ayçiçek yağı içerir.

03
REVİVO Saç Dökülmesini Önlemeye Yardımcı Şampuan ve Losyon Vitaminden zengindir.

Dekspantenol (Provitamin B5), Biotin (B7), Kobalamin (B12), Niasin, Nicatinamid (B3), Vitamin A, C, E vitaminlerini içerir.

04
REVİVO Dermaroller Microneedling

Dermaroller microneedling; ciltte mikrokanallar açarak gerekli maddelerin problemli bölgelere ulaşmasına ve kullanılan ürünlerin emiliminin hızlandırılmasına yardımcı olur.

Revivo Saç Bakım seti; dermaroller temizleyici içerir.

05
REVİVO Masaj Tarağı

Re+Vivo Masaj Tarağı; saç derisi şampuan ve losyonlarının daha etkili şekilde işlemesine yardımcı olur. Deri gözeneklerinin açılmasını sağlar, şampuanın veya losyonun deri tarafından emilmesine yardımcı olur. Gün içinde şampuan ve losyon uygulamaksızın istenildiği zaman kullanılabilir.

Netra İlaç | Kimya | Kozmetik | Medikal